designprsocial mediatechnologie

fortis media

9 marca 2015 — autor Katarzyna Żmuda0

main

designprsocial mediatechnologie

fortis media

9 marca 2015 — autor Katarzyna Żmuda0

Zobacz, jak pracujemy!

cover_fb

Specjalizujemy się w dziedzinie kreacji wizerunku, projektowaniu identyfikacji wizualnej oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań na potrzeby marketingu internetowego, w szczególności projektowaniu aplikacji i stron www oraz zarządzaniu mediami społecznościowymi.

Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży marketingu i reklamy. Nieprzerwanie od wielu lat projektujemy, doradzamy, promujemy i tworzymy dla naszych Klientów. Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Niekonwencjonalne rozwiązania, kreatywne podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klienta są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

Na swoim koncie posiadamy niezliczone realizacje z dziedziny kreacji wizerunku, druku oraz multimediów. Zdobyte doświadczenie pozwala oferować nam usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów.

Katarzyna Żmuda

Katarzyna Żmuda

Redaktor naczelna magazynu Fortis Mag. Właścicielka agencji reklamowej Fortis Media powstałej w 2007 r., w której pełni funkcję art directora. Projektantka grafiki użytkowej, specjalizująca się w identyfikacji wizualnej i projektach internetowych. Pasjonatka dobrej typografii i słowa pisanego, zarówno w wymiarze reklamy jak i Public Relations. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z wielu dziedzin, głównie psychologii. W wolnych chwilach – offline – w podróży, w sporcie, wśród przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.